www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Adres witryny: http://www.smilowski.com.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

[PIOTROWICE] Chleb rolnika nie jest łatwy...

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 00:37 Opublikowane w Events

Święto plonów w Piotrowicach odbyło się zgodnie z zapowiedziami. Biesiadę w parku poprzedziła uroczysta msza św. Niepewna pogoda nie odstraszyła miłośników zabawy w plenerze.

[POLICJA] Awanse i odznaczenia

wtorek, 02 sierpnia 2016 23:55 Opublikowane w Events

- Najpiękniejszym podziękowaniem za Waszą służbę były słowa, które policjanci mogli usłyszeć od pielgrzymów: "Policja, dziękujemy!" - zwróciła się do zebranych na wtorkowej uroczystości funkcjonariuszy, minister Elżbieta Witek. Pani poseł odniosła się do sprawnej służby podczas Światowych Dni Młodzieży. Na spotkaniu z okazji Święta Policji padło jeszcze wiele innych ciepłych słów, gratulacje i rozkazy z awansami dla jaworskich stróżów prawa.

[ZAMEK KSIĄŻ] Uczta dla zmysłów

poniedziałek, 02 maja 2016 22:01 Opublikowane w Events

 

Festiwal Kwiatów i Sztuki w Książu gościł samych znamienitych gości z całej Polski i z zagranicy. W tym roku słuchacze, absolwenci, dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół w Jaworze – Medyka zaangażowali się w przygotowania pachnącego przedsięwzięcia. Od wtorku (26 kwietnia) stali się asystentami wybitnego belgijskiego florysty Tomasa de Bruynea, przygotowując aranżacje i bukiety ślubne, prezentowane podczas pokazu florystycznego na pierwszym kongresie Stowarzyszenia Florystów Polskich. Dodatkowo stworzyli pięciometrowe konstrukcje na dziedzińcu przed pałacem autorstwa belgijskiego artysty. Były to spotkania niezwykle pouczające i wzruszające. - Praca z wybitnymi florystami stała się dla nas nie tylko ważnym źródłem florystycznego doświadczenia, ale także pięknym wspomnieniem - wspominają uczestnicy.

[JAWOR] Nowa sekretarz w jaworskim Ratuszu

piątek, 01 kwietnia 2016 10:06 Opublikowane w This and that

Wcześniej była szefową gabinetu prezydenta Świdnicy Wojciecha Murdzka. Przez ponad dekadę pracy w samorządzie doskonale poznała jej specyfikę, to ważne przy pełnieniu jednej z najważniejszych funkcji w mieście. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od roku jako doradca burmistrza współpracowała z Emilianem Berą. Monika Żmijewska, została nowym sekretarzem Jawora.

Strona 1 z 55

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 230 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 12163226

counter visitors on site

  • Odsłon : 195644