www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
Events
Events

Events (138)

Wydarzenia z okolic

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 00:37

[PIOTROWICE] Chleb rolnika nie jest łatwy...

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

Święto plonów w Piotrowicach odbyło się zgodnie z zapowiedziami. Biesiadę w parku poprzedziła uroczysta msza św. Niepewna pogoda nie odstraszyła miłośników zabawy w plenerze.

wtorek, 02 sierpnia 2016 23:55

[POLICJA] Awanse i odznaczenia

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

- Najpiękniejszym podziękowaniem za Waszą służbę były słowa, które policjanci mogli usłyszeć od pielgrzymów: "Policja, dziękujemy!" - zwróciła się do zebranych na wtorkowej uroczystości funkcjonariuszy, minister Elżbieta Witek. Pani poseł odniosła się do sprawnej służby podczas Światowych Dni Młodzieży. Na spotkaniu z okazji Święta Policji padło jeszcze wiele innych ciepłych słów, gratulacje i rozkazy z awansami dla jaworskich stróżów prawa.

poniedziałek, 02 maja 2016 22:01

[ZAMEK KSIĄŻ] Uczta dla zmysłów

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

 

Festiwal Kwiatów i Sztuki w Książu gościł samych znamienitych gości z całej Polski i z zagranicy. W tym roku słuchacze, absolwenci, dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół w Jaworze – Medyka zaangażowali się w przygotowania pachnącego przedsięwzięcia. Od wtorku (26 kwietnia) stali się asystentami wybitnego belgijskiego florysty Tomasa de Bruynea, przygotowując aranżacje i bukiety ślubne, prezentowane podczas pokazu florystycznego na pierwszym kongresie Stowarzyszenia Florystów Polskich. Dodatkowo stworzyli pięciometrowe konstrukcje na dziedzińcu przed pałacem autorstwa belgijskiego artysty. Były to spotkania niezwykle pouczające i wzruszające. - Praca z wybitnymi florystami stała się dla nas nie tylko ważnym źródłem florystycznego doświadczenia, ale także pięknym wspomnieniem - wspominają uczestnicy.

sobota, 16 stycznia 2016 00:30

Pożegnaliśmy Czesława Pańczuka

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

– Zawsze 15 stycznia, od lat odwiedzał mnie na moich urodzinach… – wspominał Czesława ksiądz Jan Gacek, który w towarzystwie dwóch innych kapłanów celebrował nabożeństwo żałobne redaktora Pańczuka. W ostatniej drodze zmarłego dziennikarza wzięło udział kilkaset osób. Czesław Pańczuk został dzisiaj pochowany na cmentarzu w Legnicy.

niedziela, 27 grudnia 2015 21:03

[JAWOR] Oklaskom nie było końca - foto

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

Chór Kameralny AXION już od piętnastu lat pieści uszy zarówno prawdziwych koneserów muzyki jak i zwyczajnych amatorów. Na zaproszenie ks. dziekana Dominika Drapiewskiego AXION urządził mieszkańcom Jawora prawdziwą, muzyczną ucztę w drugi dzień Bożonarodzeniowych świąt. Oklaskom nie było końca.

niedziela, 13 grudnia 2015 21:41

Świąteczne oblężenie Zamku Piastowskiego

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

Dziesiątki wystawców, kolędy i pachnące świętami komnaty. Przez dwa dni na Zamku Piastowskim w Legnicy trwał Bożonarodzeniowy Jarmark, na którym dominowały stoiska z terenu powiatu jaworskiego. Każdy, kto zdecydował się odwiedzić akurat to świąteczne targowisko z pewnością nie żałował.

poniedziałek, 26 października 2015 09:18

[JAWOR] Integracyjne doświadczanie świata

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

Dzieci z grupy integracyjnej w Przedszkolu Publicznym nr 8 korzystają z zajęć na najwyższym poziomie. Spotkania w tzw. Sali Doświadczeń Świata. Łóżko wodne, tor świetlno-dźwiekowy, lustrzany tunel nieskończoności, ścieżka sensoryczna - to tylko niektóre wyposażenie. Oficjalne otwarcie gabinetu odbyło się w czwartek, a przy okazji świętowaliśmy kolejne urodziny Kubusia.

wtorek, 13 października 2015 22:23

Przyjdź na bal, pomóż zwierzakom

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Jaworze ma świetną propozycję na spędzenie Andrzejkowego wieczoru. Wspólnie z restauracją Kameleon, przy wsparciu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów TOZ zaprasza na III Charytatywny Bal Andrzejkowy.

wtorek, 15 września 2015 08:22

Piotrowice zapraszają na Święto Pieczonego Ziemniaka

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

Konkursy, nagrody, zabawa

Organizatorzy Święta Pieczonego Ziemniaka serdecznie zapraszają do udziału w konkursach, m.in. na najsmaczniejszą potrawę z ziemniaków. Na zwycięzców wszystkich konkursów czekają cenne nagrody rzeczowe, m.in. kuchenka mikrofalowa, sprzęt AGD i zestawy naczyń. Wiele nagród przewidziano także w loterii "Szczęśliwy Ziemniak".

środa, 02 września 2015 17:08

Stolica fantastycznych ludzi

Opublikowane w Events
Redaktor: Wydawca

17. Święto Chleba i Piernika * Od piątku nad Jaworem unosił się zapach świeżego pieczywa i korzennych przypraw. Na Święto Chleba i Piernika zapraszał burmistrz Emilian Bera wykorzystując wszystkie możliwe sposoby. Wejścia na żywo w TVP, relacje radiowe i w internecie. Było warto, bo oprócz mieszkańców do Jawora licznie stawili się ciekawscy z całego Dolnego Śląska. Nie zawiedli też zaproszeni goście: Minister Ilona Antoniszyn-Klik, sekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Stanisław Huskowski, wicemarszałek woj. dolnośląskiego Tadeusz Samborski, parlamentarzyści i goście z zaprzyjaźnionego Roseto we Włoszech, czeskiego Turnova, ukraińskiego Berdyczowa i Niepołomic. Oprócz wymienionych na świątecznej scenie świeciły też inne gwiazdy. Były te duże, jak MROZU i Ewelina Lisowska oraz te mniejsze, jak np. Krasnale z Przedszkola Publicznego nr 2.

Strona 1 z 10

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 219 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 12163154

counter visitors on site

  • Odsłon : 195642