www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
sobota, 05 marca 2016 23:32

Czyż nie uroczy? Głosujmy w plebiscycie!

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czyż nie uroczy? Głosujmy w plebiscycie! fot. Daniel Śmiłowski

Dolnośląskie ryneczki w miastach mają swój niepowtarzalny urok. Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie Radia Wrocław pn. TOP5. Oprócz naszego ukochanego Rynku w Jaworze na liście znajdują się takie miasta jak Lubomierz, Środa Śląska, Chełmsko Śląskie czy Świebodzice.

Głosowanie odbywa się na stronie Radia TUTAJ. Pod ilustracjami znajdują się krótkie opisy miejsc. Jest też możliwość komentowania, czyli to co internauci lubią najbardziej. A na naszej stronie kilka zdjęć z archiwum sprzed kilku dni, kiedy nasz ryneczek pokrył się białym puchem. Czyż nie uroczy? Oceńcie sami, najlepiej biorąc udział w zabawie.

Poprawiane: sobota, 05 marca 2016 23:44
Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl
Więcej z tej kategorii: « Narodził się dla Wieczności

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 620 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 12363373

counter visitors on site

  • Odsłon : 197984