Wiadomość
środa, 24 czerwca 2015 09:13

Za hart ducha i zaangażowanie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konkurs „Prawdziwy harcerz - prawdziwa harcerka” ogłoszony przez Szczep 44. „Żagiew” trwał od lutego do 15 czerwca br. Celem konkursu była aktywizacja środowiska harcerskiego na rzecz miasta i Hufca. Oceniano poszczególne wyznaczone zadania, po zakończeniu konkursu podsumowano wyniki.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 19 czerwca w siedzibie Hufca z udziałem burmistrza Emiliana Bery, który znalazł czas, aby osobiście pogratulować najlepszym. Okazało się, że I miejsce zdobył Kacper Kowalczyk, na II pozycji znalazła się Ada Spiesz, na III miejscu uplasował się Maciej Kuc. Laureaci tych trzech nagród wykazali się hartem ducha, uczynnością, zaangażowaniem w działalność społeczną, wsparciem potrzebującym oraz nienagannym zachowaniem. Wyróżniono następujących druhów: Piotra Tłuściaka, Piotra Bieniasa, Dawida Pilcha, Rafała Tokarczyka, Daniela Płocha, Adriana Gwoździa, Damiana Gwoździa i Przemysława Kocwina. Wszyscy wyróżnieni i nagrodzeni zostali obdarowani dyplomami, książkami, statuetkami, czekoladami. Dla najlepszych były nagrody rzeczowe, które ufundowali burmistrz Emilian Bera i komenda Hufca ZHP Jawor. (źródło: Nowa Gazeta Jaworska)

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Ostatnie od Wydawca

Podobne filmy

Daniel Śmiłowski VIDEO
W górę