www.smilowski.com.pl

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

A+ R A-
środa, 24 czerwca 2015 09:13

Za hart ducha i zaangażowanie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konkurs „Prawdziwy harcerz - prawdziwa harcerka” ogłoszony przez Szczep 44. „Żagiew” trwał od lutego do 15 czerwca br. Celem konkursu była aktywizacja środowiska harcerskiego na rzecz miasta i Hufca. Oceniano poszczególne wyznaczone zadania, po zakończeniu konkursu podsumowano wyniki.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 19 czerwca w siedzibie Hufca z udziałem burmistrza Emiliana Bery, który znalazł czas, aby osobiście pogratulować najlepszym. Okazało się, że I miejsce zdobył Kacper Kowalczyk, na II pozycji znalazła się Ada Spiesz, na III miejscu uplasował się Maciej Kuc. Laureaci tych trzech nagród wykazali się hartem ducha, uczynnością, zaangażowaniem w działalność społeczną, wsparciem potrzebującym oraz nienagannym zachowaniem. Wyróżniono następujących druhów: Piotra Tłuściaka, Piotra Bieniasa, Dawida Pilcha, Rafała Tokarczyka, Daniela Płocha, Adriana Gwoździa, Damiana Gwoździa i Przemysława Kocwina. Wszyscy wyróżnieni i nagrodzeni zostali obdarowani dyplomami, książkami, statuetkami, czekoladami. Dla najlepszych były nagrody rzeczowe, które ufundowali burmistrz Emilian Bera i komenda Hufca ZHP Jawor. (źródło: Nowa Gazeta Jaworska)

Wydawca

Wydawca

Innovative, creative, courageous with a sense of humor...

Strona ta ma charakter informacyjny, służy też do testów i zabawy. Niemniej jednak znaleźć tu można ciekawe informacje z regionu. W galeriach zdjęć znajdziecie relacje z wybranych wydarzeń. Na stronie także zdjęcia z życia naszej rodziny, miejscowości i nie tylko. Chcesz mieć lepszą od tej stronę internetową? - Zadzwoń. Pozdrawiam  Daniel Śmiłowski. tel. 508 204 922

Strona www: www.smilowski.com.pl

Podobne filmy

Daniel Śmiłowski VIDEO

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 385 gości 

Gallery Stat. tnx!

  • Odsłon : 12363516

counter visitors on site

  • Odsłon : 197988